Danışmanlık hizmetleri bread

Bilişim Teknolojileri Danışmanlığı

Bilişim Teknolojileri Danışmanlığı

IDE, müşterinin iş ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve danışmanlığımız süresince belirlenen ve tartışılan bulguların taslağını çizen bir tasarı sağlamaktadır. Daha sonra, müşterimize, ihtiyaçları ve gelecek gidişatları ile ilişkili olan detaylı bilgi ile bir rapor sunmaktayız. Ortalama maliyetler ve uygulama zaman dilimleriyle tamam olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve onların müşterilerinin ihtiyaçlarına uyan özelleştirilmiş bir çözüm seçilmektedir. Bu dokümanı plan olarak kullanarak, müşterilerimiz, en iyi yaklaşımı uygulamak için IDE’yi hizmete alabilirler. Bazı durumlarda, müşterilerin tercih ettikleri bir hizmet sağlayıcı olabilir ve IDE, ihtiyaç duyulursa uygulamaları desteklemek için bu hizmet sağlayıcılarla birlikte çalışabilir. Müşterilerimize, IDE’nin satın alımları, hizmet ve metayı sağlamayı düzenlemesinin rahatlığı ile sunulmaktadır. IDE, eğer istenirse, teknik servis tesisi ve herhangi bir ekipmanı düzenleme ve özelleştirilmiş eğitim vermeyi sağlamaktadır. Müşteriler kendi ekipmanına sahip olsa bile, IDE, onlardan alabileceklerinin en iyisini almada yardımcı olabilir.

Müşterilerimize, teknik ve iş destek hizmetleri sunmaktayız ve tüm iletişim kanalları aracılığıyla kolayca iletişime geçilebiliriz. Aynı zamanda, eğitim ve bilgi sağlamak için Bilişim Teknolojileri ekipmanı satın alınırken müşterilere eşlik edebiliriz.

Kalite

Yazılım Sistemleri Kalite Hizmeti

IDE, aşağıdaki faaliyetler için istediğiniz seviyede destek sunmaktadır:

  • Çeşitli yazılım kalite modellerinde tanımlanmış yazılım testi gerekliliklerinde eğitim sağlamak
  • Test stratejileri geliştirmek
  • Test planlarını ve testin kendine özgü özelliklerini meydana getirmek ve gözden geçirmek
  • Metodolojileri belirlemek
  • Test etmeyi yönetmek ve meydana getirmek
  • İlk gerekliliklerden yolun sonuna kadar tüm ürün yaşam evreleri süresince etkili problem raporlama, takip etme ve gözlemleme için gereklilikleri tanımlamak

Toplam Kalite Yönetimi Sistemleri Hizmeti

Bir Kalite Sistemi, kurulan hangi seviyede olursa olsun hizmetin başarılı olmasını ve hatta her seferinde daha da iyiye gitmesini, bir başka deyişle müşteri memnuniyetini sağlaması gereken gerçekten etkili bir Yönetim Sistemidir. “Kalite” yönü her zaman nasıl uygulandığına ve yönetildiğine bağlı olacak olsa da, ISO9000, bir kalite yönetim sistemi için bir model sağlamaktadır.

ISO 9001 – 2000

ISO9000 gibi bir Kalite Yönetim Sistem yapısı kullanmak, herhangi bir girişim için, uygun maliyetli bir şekilde iç etkililiği artırmak ve performansı yükseltmek için yollar sağlayacaktır. Bunun, gereksiz bürokrasiye mal olmasına gerek bulunmamaktadır. Anahtar, pratik sağduyulu yaklaşımlardan faydalanmanın yanı sıra iş ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanmaktır. Küçük ve orta ölçekteki işlerin, ISO9000 uygulanmasından gerçek faydalar kazanmasını sağlamaya ve böylece gereksiz giderlerden kaçınarak gerçek iş gelişimine katkıda bulunmaya kendimizi vakfetmişizdir.

EFQM

Eğer organizasyonunuz muhtemelen ISO9000’in ötesine geçmeye hazırsa veya sizin pazar sektörünüzün tepesine taşıyacak ve sizin işinizin müşteri hizmetinde en yüksek seviyeyi sağlayan olarak dikkati çekmesini garantileyecek toplam kalite yapısı arıyorsanız, EFQM Mükemmeliyet Modeli, bunu başarmanızda yardımcı olacak yolları size sağlayacaktır.

Partners

Çözüm Ortaklarımız

Footer bilgierli
logo
IDE Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri, küresel yönetim, sistem ve teknoloji danışmanlığı firmasıdır.
scroll top