Hakkımızda tarihçe bread

Tarihçe

Tarihçe

IDE Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri, kısaca IDE; piyasanın önde gelen Bilişim Teknolojileri şirketleriyle önemli ortaklık ilişkileri aracılığıyla geniş kapsamlı güçlü yerel ve uluslararası deneyimine dayalı olarak, evrensel seviyede geniş çeşitlilikte profesyonel Bilişim Teknolojileri Hizmetleri sağlamak amacıyla, İsmet BENLİ ve Berrin BENLİ tarafından Ekim 2003 tarihinde kurulmuştur.

IDE, Bilişim Teknolojileri sektörünün teknik ve iş yönlerini bağdaştırarak müşteri-odaklı bir iş stratejisi ve yaklaşımına sahip olarak Danışmanlık, Eğitim ve Destek İşinde eşsiz bir anlayışa sahiptir.

IDE kurucular ağı, uluslararası düzeyde Bilişim Teknolojileri Sektörünü yönlendiren yüksek düzey yetkililerin çoğu aracılığıyla büyümektedir. Bilişim Teknolojileri Endüstrisinde 28 yıldan uzun bir süredir deneyime sahip olmanın yanı sıra

IDE, bilgisiyle müşterilerimizin kendilerini yükseltmelerini sağlar. Birçok farklı ülke ve coğrafyadaki müşterilerle IDE, müşterilerinin işlerinin gelişmesi ve başarıya ulaşmasında yardımcı olabilmek için farklı bakış açıları ve eşsiz yaklaşımları sunmaktadır.

IDE, yerel organizasyonlar, Avrupa Birliği ve Dünya Bankası tarafından parasal açıdan desteklenen devletten özele endüstrilere hizmet veren yerel ve uzak yönetim modelleri aracılığıyla hem yerel hem de global düzeyde Program ve Proje Yönetiminde kapsamlı deneyime sahiptir.

Partners

Çözüm Ortaklarımız

Footer bilgierli
logo
IDE Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri, küresel yönetim, sistem ve teknoloji danışmanlığı firmasıdır.
scroll top