Hizmetler e-eğitim bread

E-Eğitim

E-Eğitim

Teknolojide yaşanan baş döndürücü gelişmeler, eğitim yöntem ve sistemlerini de derinden etkilemektedir. İnsanlara ihtiyaçları olan bilgiyi öğrenmek için sadece geleneksel sınıf ortamları yetmemektedir. Bir konuda bilgi sahibi olmak isteyenler İnternetin yaygınlaşması ile Google gibi gelişkin arama motorları kullanarak, o konudaki video, makale ve hatta öğrenme materyallerine ulaşabilmektedir. Bunun yanında insanlar, örgün eğitimin dışında yaşam boyu öğrenme kapsamında iş hayatları ve kariyerleri için gerekli olacak eğitimlere büyük ilgi göstermektedir. Sertifika programları bu ilgide en önemli yeri almaktadır. Bir işte çalışan, zamanları kısıtlı insanlar bu programlara katılmakta güçlük çekmektedir. Bilişim teknolojileri burada yardıma yetişmektedir. Uzaktan eğitim metotları ile insanlar gereksinim duydukları eğitimleri çok rahatlıkla, onlara uygun zamanlarda, istedikleri kadar tekrar ederek, kendilerini deneyerek alabilmektedir.

Teknolojideki yeni avantajlar, konu öğrenmeye geldiğinde, şirketlere çok büyük derecede rahatlık sağlamaktadır. Günümüzün trendi, internet aracılığı ile geleneksel sınıf eğitimini sağlamaya yöneliktir. IDE, internet aracılığı ile size eğitici yönetiminde eğitim hizmetleri

(Bilişim Teknolojileri uzmanları için Proje Yönetimi ve İleri Proje Yönetimi) sunmaktadır. Seyahat etmenin rahatsızlığından ve masraflarından kurtulmanın yanı sıra eğitimci ve sınıf arkadaşlarınız ile canlı iletişime geçin. Bunlara ek olarak eğitimi programınıza en uygun hale getirmek için çeşitli gündüz ve akşam saatlerinde oturumları planlayabiliriz.

  • e-Eğitim sistemlerinin gereksinim analizi,
  • e-Eğitim sistemlerinin kurulması,
  • e-Eğitim sistemlerinin yönetimi,
  • e-Eğitim içeriğinin üretilmesi
Partners

Çözüm Ortaklarımız

Footer bilgierli
logo
IDE Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri, küresel yönetim, sistem ve teknoloji danışmanlığı firmasıdır.
scroll top