Danışmanlık hizmetleri bread

Kalite

Kalite

Yazılım Sistemleri Kalite Hizmeti

IDE, aşağıdaki faaliyetler için istediğiniz seviyede destek sunmaktadır:

  • Çeşitli yazılım kalite modellerinde tanımlanmış yazılım testi gerekliliklerinde eğitim sağlamak
  • Test stratejileri geliştirmek
  • Test planlarını ve testin kendine özgü özelliklerini meydana getirmek ve gözden geçirmek
  • Metodolojileri belirlemek
  • Test etmeyi yönetmek ve meydana getirmek
  • İlk gerekliliklerden yolun sonuna kadar tüm ürün yaşam evreleri süresince etkili problem raporlama, takip etme ve gözlemleme için gereklilikleri tanımlamak

Toplam Kalite Yönetimi Sistemleri Hizmeti

Bir Kalite Sistemi, kurulan hangi seviyede olursa olsun hizmetin başarılı olmasını ve hatta her seferinde daha da iyiye gitmesini, bir başka deyişle müşteri memnuniyetini sağlaması gereken gerçekten etkili bir Yönetim Sistemidir. “Kalite” yönü her zaman nasıl uygulandığına ve yönetildiğine bağlı olacak olsa da, ISO9000, bir kalite yönetim sistemi için bir model sağlamaktadır.

ISO 9001 – 2000

ISO9000 gibi bir Kalite Yönetim Sistem yapısı kullanmak, herhangi bir girişim için, uygun maliyetli bir şekilde iç etkililiği artırmak ve performansı yükseltmek için yollar sağlayacaktır. Bunun, gereksiz bürokrasiye mal olmasına gerek bulunmamaktadır. Anahtar, pratik sağduyulu yaklaşımlardan faydalanmanın yanı sıra iş ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanmaktır. Küçük ve orta ölçekteki işlerin, ISO9000 uygulanmasından gerçek faydalar kazanmasını sağlamaya ve böylece gereksiz giderlerden kaçınarak gerçek iş gelişimine katkıda bulunmaya kendimizi vakfetmişizdir.

EFQM

Eğer organizasyonunuz muhtemelen ISO9000’in ötesine geçmeye hazırsa veya sizin pazar sektörünüzün tepesine taşıyacak ve sizin işinizin müşteri hizmetinde en yüksek seviyeyi sağlayan olarak dikkati çekmesini garantileyecek toplam kalite yapısı arıyorsanız, EFQM Mükemmeliyet Modeli, bunu başarmanızda yardımcı olacak yolları size sağlayacaktır.

Partners

Çözüm Ortaklarımız

Footer bilgierli
logo
IDE Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri, küresel yönetim, sistem ve teknoloji danışmanlığı firmasıdır.
scroll top